Katılımcılar

AVRUPA KÜLTÜR FESTİVALI çok özel bir değerde. Çünkü insanları farklı Uluslardan, Dil ve dinleriyle bu birlik ve beraberlik etkinliğine, daha iyi uzlaşmak ve anlaşmak için biraraya getiriyor.
palm-3435693.jpeg
160 tane Katılımcılar bu etkinlikte, ürünlerini ve Hizmet değerlerini sergileyebilecekler. Burda amaç, gelenekleri, Kültürleri ve gelecekteki Birlik beraberliği tanıtabilmektir. Ve bu festivalde Türkiye kendini tüm yöreleriyle güzellikleriyle sunuyor.
coffee-1023836.jpeg
Bu Festivalde her katılımcı kendine özel olacaktır. Önemli olan, Batının Doğuyla nekadar uyumlu olduğunu gösterebilmek ve fark ettirmektir. Her Katılımcı Türkiyenin Antik geleneklerini Tarihten yeni çağa kadar sergileyerek tanıtacaktır.
tram-3420869
Eski Antik benzersiz ve olağandışı Antikleri birleştiren bu özellikleri, mevcut bir alanda geleceğe görüntelemek olacaktır. Katılımcılar geçmişteki tarihe uygun kiyafetlerini giyerek ziyaretçilere Mutlu ve anlamlı bir görünüm sergileyerek, karsilikli bilgilerin interkültürel beraberligi birlestiren bir simbol köprüsü oluşturacaktır. Bir birimizden gördüklerimiz ve öğrendiklerimiz büyük bir anlam taşıyacaktır.

Sizde dahil olun!

Birçok Pazarlama (Marketing) yöntemleri AVRUPA KÜLTÜR FESTİVALİNİ sınırsız şekilde tanıtım yapacaktır. Basın Makale, TV sunumları, TV yayınları, Sosyal Medya Kanalları, Reklam afişleri,ve daha birçok medyatik imkanlar tanıtımda Başarıya destek olacaktır.

Sizde bu sunumla ilgi duyup insanları biraraya baglayan böyle büyük bir etkinlikte, katılımcı olarak yer almak istıyorsanız? Sizleri aramızda görmekten sevinç duyarız. Asağıdaki e-Kontak adresimizden kolayca bizlere ulaşabilirsiniz!

e-Adresimize Başvuru yaptığınızda, bizler hemen tüm gereken Bilgileri ve Sözleşme Kılavuzlarını size gönderiyoruz. Katılımcı ilgisi çok olduğu için zaman kaybına izin vermeyiniz, çünkü Stand yerlerimiz azalıyor.

TEŞEKKÜR olarak sizlere bir Katılımcı Mühürü

EUROPA KULTUR FESTIVAL
Besser Leben Media Produktions- und Vertriebs-UG (haftungsbeschränkt)
Syburger Dorfstr. 120
44265 Dortmund

Amtsgericht Dortmund
Registernummer HRB 30553
Geschäftsführer Michael Kopper

Tel: (0231) 9819393030
Fax: (0231) 9819393039
Email: service@europa-kultur-festival.com