Niyet

Avrupada – 700 Milyondan fazla Nüfus 10,5 Milyon Kilometrekarelik bir düzeyde beraberce yaşıyor. Bir çok Devletlerden, Dil, Akzent, Kültür ve dinden Rengarenk bir Tablo oluşuyor.

europe-2696542.jpeg
Milyon Insan
Milyon Km2
Katılımcılar

Bugün bile bir çoğu kendilerini kızgın gösteriyorlar, yani ön düşünceleri bir çatışmaya bile neden olabiliyor, insanlar renklerine göre yargılamakta, ırklarını, Kültür veya inançlarını hiçe sayarak rezil etmeye çalısıyorlar.

 

Komşularımızdan öğrenelim, isterseler Kuzey Avrupadan, Batı Avrupadan, Doğu Avrupadan veya Güney Avrupadan olsun. Her Kültürün sunduğu özellikleri vardır, araştırmak ve öğrenmek gerektirir. Birbirimizin ellerinden Mutluca tutalım ki, sevimli ve derğerli bir beraberlik içinde yaşayalım.

AVRUPA KÜLTÜR FESTİVALİ‘nin amacı karşılıklı ve anlayışlı bir güvenceye katkıda bulunmaktır. Insanlar, burada tanışacak, beraberce eğlenecek ve birbirilerinin değerlerini öğreneceklerdir, beraberce yaşamaya daha çok anlayış ve değer vereceklerdir. Kızgınlıkların ve dargınlıkların gereksiz olduğunu fark edip dostça yaşamanın derğerlerini hissedeceklerdir.

Gelin bizler hepberaber, bu AVRUPA KÜLTÜR FESTİVALI ile Birlikte uzlaşmanın Kutlamasını yapalım, değerlerimizi kiymetlerimizi yeni bir deneyim halinde Mutluluğa, götürelim. Birlik ve Beraberliğe sen ve ben gibi, Politikasiz ve din ayrımı yapmadan, birbirimizin değerlerini sevgiyle uzlaştıralım.

AVRUPA KÜLTÜR FESTİVALI

Ilk Ülke olarak, AVRUPA KÜLTÜR FESTİVALI merkezi bu noktada, Kültürünü ve geleneklerini Insanlara sunacak Türkiyedir. Çok güzel bir Ülke, gururlu bir Ulus ve Tarihi uzun Gelenekleriyle, Batı ve Doğu arasında insanlarıyla, büyük bir Misafir perverliğini yeniliklere açacaktır. Bu etkinliğe Dört gözle seviniyoruz.

EUROPA KULTUR FESTIVAL
Besser Leben Media Produktions- und Vertriebs-UG (haftungsbeschränkt)
Syburger Dorfstr. 120
44265 Dortmund

Amtsgericht Dortmund
Registernummer HRB 30553
Geschäftsführer Michael Kopper

Tel: (0231) 9819393030
Fax: (0231) 9819393039
Email: service@europa-kultur-festival.com